Een sterk team

Een sterk en toegewijd team

Ons internationale team is een vat vol geëngageerde medewerkers met heel wat uiteenlopende expertises.

Dat zorgt voor een verrassende en verrijkende synergie tussen stedenbouwkundigen, (ir.) architecten, landschapsarchitecten, mobiliteitsdeskundigen, planologen, geografen, sociologen, bio-ingenieurs, ecologen …

Samen zetten we onze hoge maatschappelijke ambities om in realiteit, volgens één duidelijke visie en met een sterk engagement naar de klant, de actoren, de burgers en de leefomgeving.

Jens Aerts

Jens Aerts
team manager
ir. architect – stedenbouwkundige

Yasmin Allaouzi

Yasmin Allaouzi
adviseur-ontwerper
architect – urban designer

Annelies Anthierens

Annelies Anthierens
team manager
bio-ingenieur

Jeroen Bastiaens

Jeroen Bastiaens
senior projectleider
stedenbouwkundige – geograaf

David Berten

David Berten
adviseur-ontwerper
bioloog

Louis Bonte

Louis Bonte
expert
architect

Berno Bosch

Berno Bosch
projectleider
ir. architect

Guy Bourdet

Guy Bourdet
business development manager
architect – ruimtelijk planner

Miek Bruyninckx

Miek Bruyninckx
process manager
ir. architect – stedenbouwkundige

Michal Bucko

Michal Bucko
expert
landschapsarchitect

Jeroen Camerlinckx

Jeroen Camerlinckx
expert
landschapsarchitect

Kelly Cautreels

Kelly Cautreels
projectleider
stedenbouwkundige

Anna Cavallero

Anna Cavallero
expert
landschapsarchitect

Felipe Chaves Gonzalez

Felipe Chaves Gonzalez
adjunct expert
ir. architect – urbanist

Adinda Claessen

Adinda Claessen
expert
landschapsarchitect

Leen Coorevits

Leen Coorevits
team manager
bio-ingenieur

Elvia Costas

Elvia Costas
projectleider

Els Creemers

Els Creemers
GIS-expert
interieurarchitect

Caroline Custine

Caroline Custine
adjunct projectleider
architect – stedenbouwkundige – ontwerper

Wouter D'Haese

Wouter D'Haese
adviseur-ontwerper
geograaf – landmeter

Davy Dauwe

Davy Dauwe
projectleider
landschapsarchitect – landschapsontwikkelaar

Raluca Davidel

Raluca Davidel
expert
architect – urban designer

Kathleen De Beukelaer

Kathleen De Beukelaer
projectleider
ir. architect – stedenbouwkundige

Stéphanie De Deken

Stéphanie De Deken
senior projectleider
architect – ruimtelijk planner

Christine De Groef

Christine De Groef
expert
geograaf

Niels De Maesschalck

Niels De Maesschalck
adjunct expert
landschapsarchitect – stedenbouwkundige

Bart De Mey

Bart De Mey
senior expert
verkeerskundige

Miechel De Paep

Miechel De Paep
senior expert
ir. architect

Jonas De Temmerman

Jonas De Temmerman
projectleider
geograaf

Bjorn De Vriese

Bjorn De Vriese
adjunct expert
bestuurskundige – verkeerskundige

Eva De Vrij

Eva De Vrij
adjunct projectleider
socioloog – ruimtelijk planner

Charlotte Deckers

Charlotte Deckers
senior projectleider
ir. architect

Filine Declerck

Filine Declerck
adjunct projectleider
architect – stedenbouwkundige

Marlies Declerck

Marlies Declerck
adjunct expert
ir. – urbanist

Matthias Defoort

Matthias Defoort
junior engineer
bio-ingenieur

Delphine Desmet

Delphine Desmet
projectleider
ir. architecte – urbaniste

Anne Devivier

Anne Devivier
senior projectleider
geoloog

Jeroen Dewit

Jeroen Dewit
senior projectleider
landschapsarchitect – mobiliteitsexpert

Ernesto Diez

Ernesto Diez
projectleider
ir. architect – ruimtelijk planner – antropoloog

Katerina Dimadi

Katerina Dimadi
expert
architect – landschapsarchitect

Veerle Duportail

Veerle Duportail
senior expert
geograaf – verkeerskundige

Paul Durinck

Paul Durinck
senior expert projectleider
landschapsarchitect

Sofie Fabri

Sofie Fabri
projectleider
bio-ingenieur

Mikel Fernández García

Mikel Fernández García
adviseur-ontwerper
ir. architect

Marta Finotello

Marta Finotello
expert
architect

Katrien Geussens

Katrien Geussens
adjunct projectleider
bio-ingenieur

Morgane Gloux

Morgane Gloux
adjunct projectleider
architect-urbanist

Melinda Godderis

Melinda Godderis Godderis
senior expert
landschapsarchitect

Sil Goossens

Sil Goossens
senior project leider
architect – ruimtelijk planner

Geertrui Goyens

Geertrui Goyens
projectleider
bio-ingenieur

Jan Hamerlinck

Jan Hamerlinck
senior expert
architect – stedenbouwkundige

Nora Herbosch

Nora Herbosch
adviseur-ontwerper
geograaf – ecoloog

Severine Hermand

Severine Hermand
projectleider
Dr. architect – urbanist

Rik Houthaeve

Rik Houthaeve
business development manager

Tony Huang

Tony Huang
adviseur-ontwerper
geograaf

Johan Huybrechts

Johan Huybrechts
senior expert
landschapsarchitect – stedenbouwkundige

Bram Huyghe

Bram Huyghe
adjunct expert
burgerlijk ingenieur

Brecht Janssens

Brecht Janssens
expert
verkeerskundige

Julian Kerremans

Julian Kerremans
adviseur-ontwerper
landschapsarchitect

Maxime Le Roy

Maxime Le Roy
adviseur-ontwerper
stedenbouwkundige

Luc Lefever

Luc Lefever
senior projectleider
ir. architect

Tommy Liesenborgs

Tommy Liesenborgs
projectleider
landschapsarchitect

Annick Lion

Annick Lion
project administrator
geschiedkundige

Julie Lismont

Julie Lismont
projectleider
bio-ingenieur

Philippe Loomans

Philippe Loomans
senior expert
architect – ruimtelijk planner

Janek Lorenzen

Janek Lorenzen
adjunct expert
stedenbouwkundig ontwerper

Diego Luna Quintanilla

Diego Luna Quintanilla
senior projectleider
architect – stedenbouwkundige – strategisch planner

Fran Lux

Fran Lux
adviseur-ontwerper
architect – stedenbouwkundige

Koen Maes

Koen Maes
expert
bioloog

Kristien Mariën

Kristien Mariën
projectleider
kunsthistoricus – ruimtelijke planner

Elke Matthyssen

Elke Matthyssen
proces- en participatie adviseur
socioloog – landschapsarchitect

Nele Meex

Nele Meex
senior projectleider
verkeerskundige

Sedaile Mejias

Sedaile Mejias
adjunct projectleider
architect-urbanist

Niels Menten

Niels Menten
adjunct projectleider
architect

Pouya Mohammadi

Pouya Mohammadi
adviseur-ontwerper
mobiliteitsdeskundige

Tobias Nauwelaers

Tobias Nauwelaers
adjunct projectleider
bio-ingenieur

Nora Oosters

Nora Oosters
junior engineer
bio-ingenieur

Arne Pallen

Arne Pallen
adviseur-ontwerper
verkeerskundige

Brecht Pelssers

Brecht Pelssers
adjunct expert
verkeerskundige

Kevin Penalva-Halpin

Kevin Penalva-Halpin
projectleider
architect – urbanist

Geertrui Perée

Geertrui Perée
adviseur-ontwerper
landschapsarchitect-bioloog

Jan Persoons

Jan Persoons
adjunct expert
landschapsarchitect

Kim Proost

Kim Proost
senior projectleider
ir. bouwkunde – verkeerskundige – stedenbouwkundige

Jordy Putzeys

Jordy Putzeys
adviseur-ontwerper
mobiliteitsdeskundige

Eva Recio

Eva Recio
expert
ir. architect

Hélène Rillaerts

Hélène Rillaerts
team manager
ir. architect

Dieter Roels

Dieter Roels
adviseur-ontwerper

Ward Ronse

Ward Ronse
projectleider
ruimtelijk planner

Jurgen Roussel

Jurgen Roussel
expert mobiliteit
assistent-architect

Gabriele Rovati

Gabriele Rovati
projectleider
architect

Niels Saenen

Niels Saenen
adviseur-ontwerper
mobiliteitsdeskundige

Barbara Sandra

Barbara Sandra
expert
architect – stedenbouwkundige

Niels Schelkens

Niels Schelkens
adjunct expert
archeoloog

Frederic Schobben

Frederic Schobben
adviseur-ontwerper
ruimtelijk planner – landschapsontwikkelaar

Laura Shllaku

Laura Shllaku
adjunct expert
architect – urban planner

Els Spyckerelle

Els Spyckerelle
projectleider
bio-ingenieur

Evelien Steenacker

Evelien Steenacker
adviseur-ontwerper
ir. architect – stedenbouwkundige – ruimtelijk planner

Chris Steenhuis

Chris Steenhuis
adjunct expert
ir. architect

Ellen Steenwegen

Ellen Steenwegen
senior expert
landschaparchitect – stedenbouwkundige

Eline Stroobants

Eline Stroobants
junior engineer
ir. architect

Marie Thill

Marie Thill
adjunct projectleider
landschapsarchitect

Ann Timmermans

Ann Timmermans
projectleider
mobiliteitsdeskundige

Isabelle Tjampens

Isabelle Tjampens
adviseur-ontwerper
architect – graphicus

Rosaura Trejo

Rosaura Trejo
projectleider
architect – landschapsarchitect

Tom Uyttendaele

Tom Uyttendaele
adjunct projectleider
architect-stedenbouwkundige

Femke Van Acker

Femke Van Acker
adviseur-ontwerper
landmeter – stedenbouwkundige – ruimtelijk planner

Els Van Burm

Els Van Burm
adjunct projectleider
bioloog

Kris Van de Walle

Kris Van de Walle
projectassistent

Kathleen Van de Werf

Kathleen Van de Werf
business development manager
ir. architect – stedenbouwkundige

Katrien Van den bergh

Katrien Van den bergh
team manager
geograaf – ruimtelijk planner

Els van den Oudenhoven

Els van den Oudenhoven
expert
landschapsarchitect

Wendy Van den Wyngaert

Wendy Van den Wyngaert
portfolio manager
ir. architect

Sietse Van Doorslaer

Sietse Van Doorslaer
expert
ir. architect

Rémi van Durme

Rémi van Durme
projectleider
architect – urbanist

Michiel Van Gucht

Michiel Van Gucht
adjunct projectleider
architect – stedenbouwkundige – ruimtelijke planner

Lander Van hove

Lander Van hove
adviseur-ontwerper
Ruimtelijk planner – stedenbouwkundige – landschapsontwikkelaar – milieudeskundige type B

Kristof Van Impe

Kristof Van Impe
senior expert
landschapsarchitect

Stijn Van Pee

Stijn Van Pee
team manager
burgerlijk ingenieur

Johan Van Reeth

Johan Van Reeth
operational manager
ir. architect – urban planner

Kristel Van Roelen

Kristel Van Roelen
project assistent

Wouter Van Roeyen

Wouter Van Roeyen
adviseur-ontwerper
geograaf

Stien Van Rompuy

Stien Van Rompuy
senior projectleider
ir. architect

Griet Van Waes

Griet Van Waes
team manager
geograaf – stedenbouwkundige

Ann Van Wauwe

Ann Van Wauwe
senior expert
bio-ingenieur

Jos Van Winckel

Jos Van Winckel
adjunct expert
bioloog

Arnout  Vandenbossche

Arnout Vandenbossche
team manager
ir. architect

Erik Vandermeersch

Erik Vandermeersch
senior expert
bio-ingenieur

Vincent Vandewoude

Vincent Vandewoude
junior engineer
ir. architect

Kobe Vanhaeren

Kobe Vanhaeren
team manager
landschapsarchitect

Bram Vanheule

Bram Vanheule
adviseur-ontwerper
bioloog

An Vanhulle

An Vanhulle
senior projectleider
architect – ruimtelijk planner

Jonas Vanneste

Jonas Vanneste
design coach
landschapsarchitect

Stephanie Verbeeck

Stephanie Verbeeck
projectleider
urban planner

Oscar Vercleyen

Oscar Vercleyen
adjunct expert
bio-ingenieur

Els Verdurmen

Els Verdurmen
senior expert
geograaf

Carl Verelst

Carl Verelst
divisiedirecteur infrastructuur
industrieel ingenieur bouwkunde-informatica

Charlotte Verlinden

Charlotte Verlinden
expert
archeoloog – geograaf

Thomas Vermeir

Thomas Vermeir
adviseur-ontwerper
geograaf – ruimtelijk planner

Soetkin Verryt

Soetkin Verryt
senior projectleider
geograaf

Manu Versluys

Manu Versluys
team manager
landschapsarchitect – stedenbouwkundige

Laura Vescina

Laura Vescina
senior expert
architect – urbanist

Febe Viaene

Febe Viaene
adviseur-ontwerper
ir. architect

Jonas Wieleman

Jonas Wieleman
adjunct projectleider
landschapsarchitect – landschapsontwikkelaar

Luna Willemen

Luna Willemen
adviseur-ontwerper
stedenbouwkundig ontwerper

Ronald Wolfs

Ronald Wolfs
projectleider
handelsingenieur